Hostel

Hostelitoad asuvad Torni esimesel korrusel. Valikus on 11 kahekohalist tuba, 1 ühekohaline tuba ning 1 kolmekohaline tuba. Kõik toad asuvad kahekohalistes boksides, kus on olemas köök, duširuum ning tualettruum. Kõigil hosteli külastajatel on võimalus kasutada keldris asuvat lukustatud rattaruumi ning pesulat, kus üks masinatäis pesu (koos masinkuivatusega) maksab 2€. Kõikides hosteli tubades on olemas tasuta wifi ja televiisor. Toa hinna hulka kuulub ka voodipesu.

 

Meie hostelis ei pakuta toitlustust; külalistel on võimalik võtta kaasa enda toit ning seda hostelitoa kööginurgas valmistada (kööginurgas on olemas pott, pann, lauanõud, söögiriistad ning veekeedukann). Hosteli vahetus läheduses asuvad kaks toidupoodi (Rimi ja Comarket), kiirsöögikoht Karibu ning tööpäevadel on kolmes ülikooli hoones päevasel ajal avatud Daily lõunasöögirestoranid.

 

Lemmikloomad pole meie hostelis lubatud. 

 

Tubadesse registreerimine algab alates kl 14.00 ja väljaregistreerimine toimub kl 10.00. Majutuse eest saab tasuda sularahas, kaardimaksega või firmadel ülekandega. Ülekandega tasumisel on vajalik eelnevalt saata ettevõtte garantiikiri aadressile piret.kytt@emu.ee


 

Üks koht kahe- või kolmekohalises toas 19€ / öö
Kahekohaline tuba 38€ / öö

 

 

Hostelikoha broneerimiseks saatke e-kiri aadressil piret.kytt@emu.ee või helistage E-R 8.00-16.00 tel. 731 3261.

Hosteli ööpäevaringne registratuur: tel. 731 3263